4 Mevsim Isıtma ve soğutma sistemleri

20228

Adres: Huzur Mah. Lizbon Cad. Gül Apt. No 122/A Çankaya Ankara

  • 0312 311 25 26

Firma Profili

İnşaat Doğalgaz, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, ısıtma-soğutma tesisatları, yangın tesisatları, elektrik tesisatlarının mekanik projelerinin hazırlanması ve uygulamalarının yapılması,

Vizyonumuz

Müşterilerimize çözümler sunmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermek ve marka olmak öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette ve müşteri memnuniyetinde en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir.Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacı ile iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara, karşılıklı ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Ülke ekonomisine güç katmak hedefimizdir. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sektördeki kalite standartlarını yükseltmek, profesyonel yönetim anlayışı ve ilkeleriyle sektörde örnek bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğu, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, çevre bilinci prensiplerinden ödün vermeden, enerji tasarrufu sağlamak, uzun ömürlü ve güvenli projeleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, öz değerlerimizi daima müşterilerimizin memnuniyeti için kullanmaktır.
 

SPONSORLU REKLAM

4 Mevsim Isıtma ve soğutma sistemleri

2018-08-13 11:27:14

Huzur Mah. Lizbon Cad. Gül Apt. No 122/A Çankaya Ankara

0312 311 25 26

0312 311 25 26

[email protected]


www.ankaramerkeziisitma.com

KONUMU


Sizde web sitenizi kaydedin. Dünya Devlerinin Arasında Sizde Yerinizi Alın

Email: [email protected]

© 2021 Doğalgaz Projesi Ankara - Her Hakkı Saklıdır. - Tanıtım ve Reklam Amaçlıdır. | SiteMaps