ADANA RİSK OSGB

331

Adres: REŞATBEY MAH. ORDU CAD. 73/A Seyhan / ADANA

  • 0 322 231 0801

Firma Profili

Adana Risk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi uzun yıllar iş sağlığı ve güvenliğini konusunu fabrika müdürü olarak çalıştığı firmada tecrübe edinmiş Kimyager Mustafa TUĞSUZ ve birçok fabrikaya çevre ve iş güvenliği konusunda danışmanlık yapmış çevre mühendisi Samet GÜLEÇ tarafından kurulmuştur. Adana Risk OSGB olarak iş güvenliği konusunda, tam zamanlı profesyonel A, B sınıfı uzmanların yanı sıra mesleki tecrübeye sahip C sınıfı uzmanlarla çalışmaktayız. Bununla birlikte yeni mezun C Sınıfı İş güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip mühendisler ve yine C Sınıfı Uzmanlık belgesine sahip iş güvenliği teknikerlerini de firmayı geleceğe taşıma bünyemizde barındırmaktayız. Ayrıca İş Sağlığı konusunda da tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle çalışmaktayız.

Firmamızın bakış açısı akılcı ve çözüm odaklı olmak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ülkemizin ilerleme kaydetmesi için var gücümüzle çalışmaktır. Adana Risk OSGB’nin amacı, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ̆ atlamasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmaktır. Adana Risk OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmektedir. Bu konuda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güveliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı tarafından 507 No’lu “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Yetki Belgesi” ile yetkilendirilmiş bir kurumdur. Kurum Adana ve çevre illere hizmet verebilmektedir.

Misyonumuz Adana’nın İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda lider il olması ve iş kazalarının en aza indirilmesi konusunda var gücümüzle çalışmak. Vizyonumuz İş Sağlığı Güvenliği konusunda Adana’nın lider firması olmak ve bu konuda yeni sistemler kurmak. Çalışma Şeklimiz Etkin iletişim Dürüstlük ve güvenin hâkim kılınması Eldeki bilgileri dikkatli değerlendirme Eksiklerin Belirlenmesi Sorunlara yenilikçi çözümler üretme Bilgilerin düzgün bir şekilde raporlanması Sonuca yönelik hızlı ve etkili çalışma Bilgilendirme toplantıları ve bilgilendirme bültenleri

SPONSORLU REKLAM

ADANA RİSK OSGB

2013-05-07 20:09:32

REŞATBEY MAH. ORDU CAD. 73/A Seyhan / ADANA

0 322 231 0801

0 322 234 0800

[email protected]


www.adanasogb.com.tr

KONUMU


Sizde web sitenizi kaydedin. Dünya Devlerinin Arasında Sizde Yerinizi Alın

Email: [email protected]

© 2021 Doğalgaz Projesi Ankara - Her Hakkı Saklıdır. - Tanıtım ve Reklam Amaçlıdır. | SiteMaps